HAKKIMIZDA

     1974 yılında başlamış olan ticari hayatımıza; 1995 yılında Samsun’ da kurulmuş olan İŞBİLİR HALI MOBİLYA EV TEKSTİLİ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. adıyla sektörde yerini sağlamlaştırmış olup birçok halı markasının ana bölge bayiliğini üstlenerek günümüze kadar ticari başarısını sürdürmektedir.

Yalnızca halı sektöründe olmayıp ev tekstili, mobilya ve parke yer döşemeleri üzerine de siz değerli tüketicilerimize hizmet vermektedir.

Duvardan Duvara Halı grubunda Dinarsu, Makine halısı gurubunda kendi markamız olan Foneks halı ve ana bayisi olduğumuz Bahariye halı ve Artemis halı markalı ürünlerin bölgede bayilikler vererek, PVC Yer Döşemeleri gurubunda ise Tarkett, Mineflo, Florama / Laminat Parke`de ise Florpan ve Classen ürünleri ile çalışmalarını sürdürmektedir.Halı, Pvc yer kaplaması ve Laminat Parke konusunda uzun vadeli yatırımlar düşünülmektedir.

  Pek çok markanın binlerce yeni sezon modelini satışa sunan Homepera, en yeni, en trend ürünleri tek bir “tık”la ayağınıza getiriyor. Homepera, seçkin markaların binlerce renk ve desen alternatiflerini indirimli fiyatlar ve özel kampanyalarla sizlerin hizmetine sunmaktadır. Ücretsiz kargo, iade ve değişim garantisi, hızlı teslimat ve müşteri hizmetleriyle Homepera, kullanıcılarına güvenli, kolay ve sorunsuz alışverişin kapılarını aralıyor.

 

MİSYONUMUZ

MUTLAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ KENDİMİZE İLKE EDİNMİŞ OLUP KALİTELİ ÜRÜNLERİ

AVANTAJLI FİYAT VE ÖDEME KOŞULLARI İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNMAK, BİZİ BİR DEFA DEĞİL HER ZAMAN TERCİH ETMENİZİ SAĞLAMAK VE DOSTLARINIZA GÖNÜL

RAHATLIĞI İLE TAVSİYE EDEBİLMENİZ İÇİN SATIŞ SONRASINDA DA MEMNUN

EDEBİLMEKTİR.